Најново

Liberta Bebe Centar - kolicki za bebe, bebe oprema, krevetcinja za bebe, kolicki za bliznaci, sedista za vo kola

  • Bebetto
  • Brevi
  • Chipolino
  • Free on
  • Kunert
  • Lorelli

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com milanangelovski11@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS